Wybierz swój język

Platforma chmurowa do wspólnej pracy

Najważniejszą zaletą platformy chmurowej do wspólnej pracy Nextcloud Enterprise jest możliwość uruchomienia wielu znanych usług wewnątrz własnej infrastruktury IT. Platforma ta świetnie nadaje się do wykorzystania w małej i średniej firmie, dużym przedsiębiorstwie, organizacji rządowej, jak i w szkole czy na uczelni. Platforma ta przeszła pozytywnie testy zgodności GDPR (General Data Protection Regulation), a przy zakupie dostarczane są wszelkie związane z tym poświadczenia. 

W połączeniu z rozwiązaniami Collabora Productivity i ONLYOFFICE z dużym powodzeniem zastępuje ona znane usługi chmur publicznych, jak Google G Suite czy Microsoft Office 365. Posiada o wiele większą funkcjonalność i co najważniejsze, umożliwia zachowanie pełnej kontroli nad danymi oraz utrzymanie ich wewnątrz organizacji.

Do najważniejszych funkcji platformy należy obsługa plików. Jest to podobna funkcjonalność do tej, jaką zapewnia m.in. Microsoft OneDrive, Dropbox czy Google Drive. Jej zaletą jest większa funkcjonalność i oczywiście to, że mamy kontrolę nad swoimi danymi.

W platformie tej można także wygodnie pracować nad złożonymi projektami, które składać się mogą z wielu podzadań o określonych terminach i zależnościach. Zadania mogą podlegać synchronizacji z urządzeniami mobilnymi i oprogramowaniem komputera, a także być współdzielone pomiędzy różnymi użytkownikami. W ten sposób, każdy od razu wie co uległo zmianie.

Dostępna jest również funkcjonalność kalendarza, prowadzenia rozmów głosowych, wideo i w formie czata, obsługa poczty elektronicznej, wspólnej pracy na plikach dokumentów tekstowych, prezentacji i arkuszy kalkulacyjnych, uruchamiania ankiet i głosowań czy obsługa tablic Kanban. Nie są to oczywiście wszystkie funkcjonalności tej platformy.


Odpowiedzialność

Wszelkie prezentowane na naszej stronie treści i grafiki mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w dowolnym momencie i bez uprzedzenia lub następczego informowania o takich zmianach. Dokładamy starań, aby informacje publikowane na naszej stronie były zgodne ze stanem faktycznym i aktualne, nie gwarantuje jednak, że nie zawierają braków lub błędów. Nie ponosimy też żadnej odpowiedzialności za skutki powiązane z dostępnem do publikowanych przez nas informacji, w szczególności za wszelkie decyzje podejmowane na podstawie tych informacji.


Wykorzystane materiały

Grafiki wykorzystane na naszej stronie pochodzą z różnych źródeł. Część z nich została wykonana przez nas, a część pochodzi z zasobów dla Partnerów producentów z którymi współpracujemy oraz sklepów internetowych z gotowymi grafikami i zdjęciami.


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie +48 797 004 932 lub +48 797 004 938.