Wybierz swój język

networkers.pl - sprzęt i oprogramowanie, architekci i projekty, kompleksowe wdrożenia oraz obsługa IT

Jesteśmy dostawcą rozwiązań do systemów IT, centrów danych, środowisk aplikacyjnych, sieci i przemysłu. Sprzedajemy zarówno pojedyncze produkty, jak i kompletne, w pełni zintegrowane ze sobą rozwiązania. Potrafimy je również wdrożyć i dalej obsługiwać. Oczywiście nie zapominamy przy tym o bezpieczeństwie.

Jako networkers.pl Sp. z o.o. działamy na rynku od 2009 roku. Natomiast w naszych szeregach można znaleźć osoby z o wiele dłuższym doświadczeniem w branży IT. Jesteśmy relatywnie niewielką firmą, która w całości bazuje na polskim kapitale. Działamy lokalnie na terenie Polski i też w 100% tutaj odprowadzamy nasze podatki. Kooperacja z nami jest o wiele bardziej przyjazna i łatwa od kooperacji z dużymi firmami czy korporacjami.

Członkowie naszego zespołu posiadają m.in. certyfikaty: CCIE (Cisco Certified Internetwork Expert), CCNP (Cisco Certified Network Professional), CCNA (Cisco Certified Network Associate), RHCA (Red Hat Certified Architect), RHCE (Red Hat Certified Engineer), RHCSA (Red Hat Certified System Administrator), CKS (Certified Kubernetes Security Specialist), CKA (Certified Kubernetes Administrator) czy VCP (VMware Certified Professional).


Na rynku polskim jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą takich marek, jak m.in. Cisco Systems, IBM, Red Hat, VMware, Nutanix, Storware, Veeam, Radware, Check Point, H3C, Ekahau, LINBIT, Nextcloud, Elastic, Ascensio System SIA ONLYOFFICE, Collabora Productivity, Microsoft czy Adrem Software.

Kupując u nas masz pewność, że rozwiązanie pochodzi z oficjalnego kanału dystrybucji na rynku polskim. Co za tym idzie, nie będzie problemów z licencjami, subskrypcjami, wsparciem czy gwarancją, jak w przypadku rozwiązań z szarego kanału.


O ile to w rozwiązaniach tych producentów się specjalizujemy, to często zdarza nam się także obsługiwać inne. Najczęściej w trakcie integracji lub do pierwszej możliwej okazji zastąpienia ich rozwiązaniami z naszego ekosystemu, co nieczęsto dzieje się szybko. Dlatego nie boimy się rozwiązań innych producentów.

U naszych stałych klientów wdrażamy i obsługujemy także rozwiązania o otwartym kodzie (ang. Open Source) oraz pomagamy we wdrażaniu, migracji, utrzymaniu, zabezpieczeniu i obsłudze przeróżnych aplikacji specyficznych dla ich branży.


Naszymi klientami są skomputeryzowane organizacje posiadające setki, a często nawet tysiące pracowników, w tym zwykle kilka lokalizacji. Działamy w kooperacji z lokalnym działem IT, który jest pierwszą linią wsparcia i zajmuje się obsługą specyficznych dla swojej branży problemów. Dla tych, którzy szukają pełnego outsourcingu IT, jesteśmy w stanie się go podjąć w kooperacji z zaprzyjaźnionymi firmami, które specjalizują się w obsłudze helpdesk oraz urządzeń i aplikacji użytkowników końcowych.

My specjalizujemy się w infrastrukturze IT, w tym głównie jej aktywnej części dla aplikacji, przedsiębiorstw, centrów danych, sieci i przemysłu. Nasza praca jest najczęściej powiązana z dostawą, wdrażaniem i obsługą. Dotyczy to głównie rozwiązań do sieci LAN, WLAN, SAN, WAN, VPN, środowisk do wirtualizacji i konteneryzacji, platform chmurowych, systemów telefonicznych i wideospotkań, pamięci masowych, systemów IT, środowisk DevOps oraz centrów danych.


Dane kontaktowe

Główna siedziba firmy:
nazwa: networkers.pl Sp. z o.o.
adres: os. Centrum B 7, 31-927 Kraków
telefon: +48 797 004 932 lub +48 797 004 938
  
Dane rejestrowe firmy: 
NIP: 6772325521
Regon: 120894740
KRS: 0000325585
 
Numer rachunku (Santander Bank Polska S.A.):
PLN: 31 1090 1665 0000 0001 3236 2364
USD: 81 1090 1665 0000 0001 3236 2434
SWIFT: WBKPPLPP
 
Kontakt drogą elektroniczną:
www: http://www.networkers.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Zapraszamy również do śledzenia nas na mediach społecznościowych: LinkedIn i Facebook.


Odpowiedzialność

Wszelkie prezentowane na naszej stronie treści i grafiki mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w dowolnym momencie i bez uprzedzenia lub następczego informowania o takich zmianach. Dokładamy starań, aby informacje publikowane na naszej stronie były zgodne ze stanem faktycznym i aktualne, nie gwarantuje jednak, że nie zawierają braków lub błędów. Nie ponosimy też żadnej odpowiedzialności za skutki powiązane z dostępnem do publikowanych przez nas informacji, w szczególności za wszelkie decyzje podejmowane na podstawie tych informacji.


Wykorzystane materiały

Grafiki wykorzystane na naszej stronie pochodzą z różnych źródeł. Część z nich została wykonana przez nas, a część pochodzi z zasobów dla Partnerów producentów z którymi współpracujemy oraz sklepów internetowych z gotowymi grafikami i zdjęciami.


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie +48 797 004 932 lub +48 797 004 938.