Wybierz swój język

Środowiska aplikacyjne

Nie każdy ma czas na samodzielne tworzenie i dalsze utrzymywanie własnego środowiska, w którym działają jego aplikacje. Niektórzy po prostu potrzebują uruchamiać aplikacje specyficzne dla swojego biznesu i z nich korzystać. W ten sposób mogą skoncentrować się na tym, co przynosi im zysk. Inni szukają platformy, która zapewni działanie, łatwą migrację, skalowanie i wysoką dostępność dla ich aplikacji zarówno we własnej infrastrukturze, jak i minimum dwóch różnych chmurach publicznych.

Warto zastanowić się, czy znajdziemy czas na samodzielne budowanie od zera platformy aplikacyjnej. Stworzyć takie środowisko to jedno. Dalej dbać o jego dalszą rozbudowę, bezpieczeństwo, aktualizacje oraz integrację ze zmieniającym się ekosystemem innych rozwiązań to drugie. Zwłaszcza, że znalezienie specjalistów do obsługi rozwiązania, które ktoś zbudował pod nas "w garażu" nie jest łatwe. Biorąc też pod uwagę zmienność, złożoność oraz odmienność różnych mechanizmów i sposobów definiowania polityk u różnych dostawców chmur publicznych, zapewnienie spójnej polityki i zarządzania dla aplikacji jest naprawdę wyzwaniem.

Nie można też zapomnieć o ciągłej integracji kodu, testowaniu i zautomatyzowanym wdrażaniu aplikacji do takiego środowiska. Budowanie, rozwijanie i utrzymywanie środowiska deweloperskiego zabiera zwykle sporo czasu, podczas gdy istnieją gotowe rozwiązania "pod klucz". Wybierając je, deweloperzy mogą skoncentrować się na tworzeniu kodu i celach biznesowych.

Oferujemy gotowe platformy aplikacyjne renomowanych producentów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w zaprojektowaniu, wdrożeniu, dostosowaniu, a nawet dalszym utrzymaniu takiego środowiska aplikacyjnego.


Odpowiedzialność

Wszelkie prezentowane na naszej stronie treści i grafiki mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w dowolnym momencie i bez uprzedzenia lub następczego informowania o takich zmianach. Dokładamy starań, aby informacje publikowane na naszej stronie były zgodne ze stanem faktycznym i aktualne, nie gwarantuje jednak, że nie zawierają braków lub błędów. Nie ponosimy też żadnej odpowiedzialności za skutki powiązane z dostępnem do publikowanych przez nas informacji, w szczególności za wszelkie decyzje podejmowane na podstawie tych informacji.


Wykorzystane materiały

Grafiki wykorzystane na naszej stronie pochodzą z różnych źródeł. Część z nich została wykonana przez nas, a część pochodzi z zasobów dla Partnerów producentów z którymi współpracujemy oraz sklepów internetowych z gotowymi grafikami i zdjęciami.


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie +48 797 004 932 lub +48 797 004 938.