Wybierz swój język

Infrastruktura IT

Infrastruktura IT to szerokie pojęcie, która dotyka zarówno warstwy sprzętowej, jak i oprogramowania. To do niej podłączają się wszystkie urządzenia końcowe i to na niej działają wszystkie usługi i aplikacje. W zależności od jej przeznaczenia, stosuje się odmienne komponenty, które wyspecjalizowane są do konkretnego zastosowania, rozwiązywania nieco innych problemów czy spełniania odmiennych celów biznesowych. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania do budowy infrastruktury IT dla kampusów, przedsiębiorstw, operatorów usług, centrów danych, przemysłu, chmur, aplikacji czy łączenia ze sobą tych wszystkich obszarów. O ile część pasywną, jak okablowanie strukturalne czy instalacje prądowe realizują dla nas zawsze inni podwykonawcy, to jesteśmy w stanie wspólnie z nimi podejść do projektu bardziej kompleksowo. Natomiast jako networkers.pl specjalizujemy się typowo w części aktywnej, czyli sprzedaży, konfiguracji, wdrażaniu oraz obsłudze sprzętu i oprogramowania do infrastruktury IT.

Przy wyborze odpowiedniego rozwiązania warto dziś zwrócić uwagę na wbudowane bezpieczeństwo i jego elastyczność pod względem nowych funkcjonalności. Dotyczy to także architektury sprzętowej urządzeń. Nawet, jeżeli dziś nie jest to nam potrzebne czy nie mamy wystarczającego budżetu, to na pewno łatwiej będzie w przyszłości dokupić same licencje czy subskrypcje do tego co już jest, niż kupować i wdrażać wszystko do zera. Wymiana infrastruktury IT to przerwy w działaniu organizacji, a na dodatek może się okazać, iż będziemy musieli zmienić producenta i na nowo przeszkolić cały personel.

Tam, gdzie chcemy monitorować pod kątem bezpieczeństwa nie tylko środowiska aplikacyjne, a całą infrastrukturę mamy także gotowe rozwiązania. Są one w stanie wykrywać wycieki informacji, aktywne eksploity i podatności, monitorować aplikacje oraz usługi pod kątem nietypowego zachowania, monitorować m.in. wywołania systemowe, dostęp do pamięci oraz aktywność procesów, użytkowników i aplikacji oraz korelować monitorowane informacje z generowanych ruchem. Bazują one na informacjach zbieranych z m.in. kontenerów, instancji chmurowych, maszyn wirtualnych oraz urządzeń sieciowych i końcowych.


Odpowiedzialność

Wszelkie prezentowane na naszej stronie treści i grafiki mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w dowolnym momencie i bez uprzedzenia lub następczego informowania o takich zmianach. Dokładamy starań, aby informacje publikowane na naszej stronie były zgodne ze stanem faktycznym i aktualne, nie gwarantuje jednak, że nie zawierają braków lub błędów. Nie ponosimy też żadnej odpowiedzialności za skutki powiązane z dostępnem do publikowanych przez nas informacji, w szczególności za wszelkie decyzje podejmowane na podstawie tych informacji.


Wykorzystane materiały

Grafiki wykorzystane na naszej stronie pochodzą z różnych źródeł. Część z nich została wykonana przez nas, a część pochodzi z zasobów dla Partnerów producentów z którymi współpracujemy oraz sklepów internetowych z gotowymi grafikami i zdjęciami.


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie +48 797 004 932 lub +48 797 004 938.