Wybierz swój język

Wsparcie i sprzęt dla akademii Cisco

Program Cisco Networking Academy (NetAcad) działa od 1997 roku. Jego celem jest szerzenie edukacji informatycznej dla ludzi z całego świata. Oferuje on instytucjom edukacyjnym bezpłatny dostęp do materiałów oraz gotowych narzędzi edukacyjnych, które są ciągle usprawniane oraz dostosowywane do wymagań rynku.

W ramach programu Cisco Systems udostępnia platformę edukacyjną https://netacad.com z zestawem gotowych kursów, materiałów, nagrań wideo, ćwiczeń, symulatorów, laboratoriów oraz narzędzi do monitorowania postępów słuchaczy. Znaleźć w niej można m.in. kursy z zakresu programowania w C, C++ i Python, rozwiązań IoT (Internet of Things) czy Internetu Rzeczy, bardzo popularnego dziś cyberbezpieczeństwa, podstaw IT czy też sieci komputerowych.


Jesteśmy oficjalnym partnerem Cisco Systems z uprawnieniami do obsługi Cisco Networking Academy (NetAcad). Stąd za naszym pośrednictwem możesz zakupić zestawy sprzętu do akademii Cisco. Dla akademii Cisco dostępne są bardzo duże upusty.


W naszych szeregach znajdują się doświadczeni instruktorzy, którzy intensywnie prowadzili zajęcia z obszaru CCNA i CCNP zarówno dla studentów jak i innych instruktorów. Posiadają też do tego stosowne uprawnienia. O ile dziś robią to już sporadycznie, to na pewno lepiej będą potrafili zrozumieć Wasze potrzeby oraz problemy, a następnie je odpowiednio zaadresować. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko dostarczyć potrzebny dla Akademii Cisco sprzęt i oprzyrządowanie, ale też praktycznie doradzić. 

Pomożemy zarówno w trakcie uruchamiania Akademii Cisco, jak i przy jej modernizacji. Nasza pomoc nie zamyka się na dostawie sprzętu Cisco Systems. Podchodzimy do wszystkiego kompleksowo, także chętnie zaadresujemy wszelkie inne potrzeby.
 
Cisco Systems udostępnia dla Akademii Cisco specjalne zestawy sprzętu w bardzo przystępnych cenach. Zestawy te zmieniają się co jakiś czas. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Nie prowadzimy Akademii Cisco, ani nie prowadzimy szkoleń dla studentów, więc nie jesteśmy Waszą konkurencją. Nasze szkolenia ukierunkowane są tylko na instruktorów, nauczycieli akademickich oraz specjalistów branży IT.


Zainteresowanych uruchomieniem Akademii Cisco lub zakupem do niej sprzętu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie +48 797 004 932 lub +48 797 004 938.