Wybierz swój język

Opinie o naszych szkoleniach

Masz wątpliwości co do jakości? Nie wiesz kogo wybrać? Przeczytaj opinie o nas..

W miarę dostępnego czasu będziemy udostępniać tutaj opinie, jakie udało nam się
otrzymać od uczestników naszych szkoleń. 

Bardzo dziękujemy za poświęcenie swojego czasu i przesłanie nam opinii!


"W trakcie autorskich szkoleń firmy networkers.pl Sp. z o.o. pracownicy Działu Informatyzacji Politechniki Krakowskiej mieli możliwość zweryfikować i ugruntować swoją wiedzę z dziedziny IT, jak i zapoznać się z możliwościami nowo opracowanych technologii firmy Cisco. Bardzo wysoko oceniamy kompetencje i wiedzę fachową Wykładowcy który łączył w sposób profesjonalny, posiadany zasób wiedzy z aspektami praktycznymi, co w naszym środowisku jest bardzo cenne. Na uznanie zasługuję także wysoki poziom merytoryczny opracowanych materiałów szkoleniowych.

Pragniemy podziękować za doskonale zorganizowane i prowadzone szkolenia. Wyrażamy nadzieję, że współpraca z firmą networkers.pl Sp. z o.o. będzie mogła zaowocować w przyszłości realizacją kolejnych spotkań, szkoleń, czy wspólnych projektów z zakresu IT."

dr inż. Adam Kmiecik
Politechnika Krakowska


"Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniach dotyczących sieci komputerowych, zorganizowanych przez firmę Networkers. Były to wyłącznie autorskie szkolenia bezpłatne. Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem - szkolenia są prowadzone na najwyższym poziomie, świetnie przygotowane, materiały szkoleniowe doskonale opracowane, warsztaty przemyślane w każdym szczególe. I to wszystko za darmo!

Przede wszystkim jednak na zajęciach widać wielkie zaangażowanie i prawdziwą pasję w dzieleniu się wiedzą IT, chęć niesienia pomocy w rozwiązywaniu problemów sieciowych kursantów. Networkers to firma, która swoją misję traktuje niezwykle poważnie, a to sprawia, że jej szkolenia są dla uczestników nie tylko wielką dawką rzetelnej wiedzy, ale i wspaniałą przygodą w świecie sieci komputerowych."

Sławomir Szlęzak
Administrator USK (Uczelniana Sieć Komputerowa)
Politechnika Krakowska


"Jeśli chodzi o szkolenia, to jestem z nich bardzo zadowolony, ponieważ poruszają wiele aspektów praktycznych w konfiguracji urządzeń Cisco.
A proszę mi wierzyć nie wszystkie ośrodki szkoleniowe kładą nacisk na praktykę."

Rafał Gąsior
Centrum Informatyki UEK
Uniwersytet Ekonomiczny


"Przede wszystkim chciałbym serdecznie podziękować p. Marcinowi i całemu zespołowi Networkers za umożliwienie mi partycypacji w kursie nt. programowania i zarządzania przełącznikami. Atmosfera podczas szkolenia była rewelacyjna - p. Marcin nie szczędził zarówno wiedzy, jak i dobrego humoru i chetnie podejmował tematy IT odbiegające od tematyki kursu. Kazde zagadnienie było dokładnie wyjaśnione, rozpisane i poparte przykładem oraz owinięte niezbedną częścią teorii pozwalającej na zrozumienie tematu. 
 
Tematyka szkolenia - od podstaw logowania i zarządzania przełącznikami do konstrukcji sieci i telefonii biurowej - jest cały czas rozwijana i powiększana o kolejne elementy (DTP, VTP, Backbone Fast etc) usprawiające działanie sieci. Powiedzieć, że kurs przerósł moje oczekiwania to za mało, bo ciągle się rozwija i mam szczerą nadzieję nadążyć za p. Marcinem i kontynuować naukę :)

Pozdrowienia dla całego teamu Networkers!"

Marcin Kofiński
IT Support Engineer
Capita Poland


"Zajęcia prowadzone przez instruktorów Networkers.pl a szczególnie Marcina Ślęczka uważam za bardzo przydatne w mojej praktyce zawodowej.
Co prawda zaliczyłem kurs CCNA na AGH ale to było kilka lat temu a na co dzień nie zajmowałem się administrowaniem sieci. Szereg zagadnień wymagało więc przypomnienia w czym wydatnie pomogły mi wykłady i zajęcia laboratoryjne organizowane przez Networkers. Z przyjemnością wezmę udział w następnych edycjach tych zajęć licząc na pozyskanie wiedzy o wdrożonych nowych technologiach."
 
Romuald Rykiert
Specjalista Informatyk - Sekcja Technologii Informatycznych
Muzeum Narodowe w Krakowie

"Polecam wszystkim szkolenia prowadzone przez firmę. Tematyka jest przedstawiona w ciekawy sposób, oprócz części teoretycznej są ćwiczenia, dzięki którym łatwiej jest zapamiętać przerobione zagadnienia. Materiały, które otrzymuje każdy uczestnik są świetną pomocą w codziennej pracy, a Pan Marcin jest cierpliwy i ma ogromną wiedzę."

Joanna Firek
Informatyk - Dział Informatyczny
Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie


"Odbyte szkolenie w firmie Networkers.pl umożliwiło mi pogłębienie praktycznej znajomości urządzeń CISCO oraz ich zaawansowanej konfiguracji odnosząc się do różnych scenariuszy wdrożeń. Ogromne zaangażowanie trenera sprawiło, że każda wątpliwość została dogłębnie i rzeczowo wytłumaczona, a zastosowane rozwiązanie zawsze okazywało się logiczne i optymalne. Chciałem podnieść poziom i zakres moich kompetencji w dziedzinie urządzeń CISCO i ich konfiguracji - udało się! Dziękuję."

Adrian Mogiłka
Windows Server Administrator - Dział Informatyczny
Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie


"W roku 2017 uczestniczyłem w następujących szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez networkers.pl Sp. z o.o.:
- Moduł I-V dotyczący, Cisco IOS CLI, Ethernet Switching, Vlan, Trunk, STP, Routing, ACL, NAT/PAT, CDP, NTP DHCP, Syslog, NetFlow oraz przygotowania pod telefonię IP w tym Line Hunting, Hunt Groups, Call Forward, Call Transfer oraz Paging
- Moduł VI dotyczący: DTP, VTP oraz STP: TCN, UplinkFast, BackboneFast
- LAN Switch Security dotyczące wybranych metod zapobiegania atakom na sieć LAN: Port Security, IP DHCP Snooping, IP Source Guard, IP Device Tracking, Dynamic ARP Inspection

Prowadzone szkolenia spełniły moje oczekiwania: w pełni odpowiadały zapowiadanej tematyce a część warsztatowa prowadzona na realnym sprzęcie przygotowana tak, by podstawowe, często wykonywane czynności powtarzać nauczyła biegłości w zarządzaniu sprzętem sieciowym. Ponadto - nie sama wiedza ale również sposób jej użycia jest istotny: dla mnie największą zaletą warsztatów było uporządkowanie wiedzy i wypracowanie sposobów optymalnego działania zarówno w konfiguracji i diagnostyce LAN oraz przy rozwiązywaniu problemów i awarii.

Trener - p. Marcin Ślęczek - jest osobą o ogromnym doświadczeniu i dzieli się nie tylko wiedzą teoretyczną ale również swoimi - wypracowanymi przez lata - metodami. Doświadczenie praktyczne widać również w doskonałym przygotowaniu materiałów szkoleniowych zawierających wszystkie niezbędne informacje dot. przedmiotu szkolenia a co ważniejsze bardzo przydatnych w codziennej pracy zawodowej.

Jeżeli będę miał znowu okazję - jestem bardzo zainteresowany udziałem w tego typu szkoleniach."
 
mgr Inż. Grzegorz Midura 
Kierownik Działu Informatycznego - Dział Informatyczny
Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie


"Szkolenie firmy Networkers było przeprowadzone bardzo fachowo i miało dużą wartość merytoryczną.
Kurs spełnił nasze oczekiwania.
Zdobytą wiedzę wykorzystuję w pracy.
Szkolenie oceniam bardzo dobrze.

Pozdrawiam i dziękuję!"

Krzysztof Stankowicz
Ośrodek Komputerowy UJCM
Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum


"Szkolenia zorganizowane w 2017 roku przez firmę Networkers z zakresu administracji urządzeniami
sieciowymi CISCO były prowadzone w sposób  merytoryczny i wyczerpującą założoną tematykę.
Przystępna forma zajęć oraz zaangażowanie prowadzącego Pana Marcina Ślęczka dodatkowo
przyczyniły się do poszerzenia i ugruntowania mojej wiedzy w tym zakresie.
Dlatego z całą pewnością mogę polecić szkolenia organizowane przez firmę Networkers."

Łukasz Wąsik
Specjalista ds informatyki
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A.


"Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do tematu, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że cały cykl szkoleniowy był bezpłatny. Polecam każdemu kto chce podnieść swoje kwalifikacje z zakresu sieci komputerowych."

Marek Półtorak
Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie


"Uważam, że szkolenie to było na bardzo wysokim poziomie, a połączenie
teorii z ćwiczeniami praktycznymi to strzał w dziesiątkę."

Dawid Marasek
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej


"Jedno z najlepszych szkoleń na których byłem, prowadzący posiada dużą
wiedzę teoretyczną i praktyczną. WIELKI SZACUNEK DLA PROWADZĄCEGO."

Jacek Krzysztofowicz
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej


"Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, przez osoby z bogatym zasobem wiedzy praktycznej jak i teoretycznej."

Miłosz Pilch
Targi w Krakowie


"Podsumowując: szkolenie, zaplecze techniczne i atmosfera na wysokim poziomie, tak można się szkolić."

Radosław Zapart
Zarząd Dróg Miasta Krakowa


"Szkolenie z sieci komputerowych moduł I-VI zorganizowane przez firmę networkers.pl bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Duża wiedza prowadzących, sposób przekazywania materiału oraz atmosfera na szkoleniach sprawiają, że zdecydowanie polecam te szkolenia dla innych osób."

Łukasz Stobiński
Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu


"Szkolenie zostało przeprowadzone z najwyższym profesjonalizmem, a także miało bogatą wartość merytoryczną. Pan Marcin Ślęczek posiada ogromną wiedzę, z którą dzielił się z kursantami oraz odpowiadał na wszelkie pytania. Ogromnym plusem była możliwość nauki w laboratorium, gdzie wykorzystywano fizyczne urządzenia Cisco. Materiały otrzymane w trakcie szkolenia są przygotowane w przystępny oraz przejrzysty sposób. Zdobytą wiedzę będę mógł wykorzystać w pracy."

Mateusz Dobrzański
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego


"Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z modułów I-VI i potwierdzam, że warto. Prowadzący mają aktualną wiedzę i doświadczenie, są zawsze przygotowani; grupy - nieduże, zajęcia - praktyczne, atmosfera - przyjazna."

Marta Kubis
Akamai Technologies


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie +48 797 004 932 lub +48 797 004 938.