Wsparcie Akademii Cisco
 
Program Cisco Networking Academy (NetAcad) działa od 1997 roku. Jego celem jest szerzenie edukacji informatycznej dla ludzi z całego świata. Oferuje on instytucjom edukacyjnym bezpłatny dostęp do materiałów oraz gotowych narzędzi edukacyjnych, które są ciągle usprawniane oraz dostosowywane do wymagań rynku.
 

W ramach programu Cisco Systems udostępnia platformę edukacyjną https://netacad.com z zestawem gotowych kursów, materiałów, nagrań wideo, ćwiczeń, symulatorów, laboratoriów oraz narzędzi do monitorowania postępów słuchaczy. Znaleźć w niej można m.in. kursy z zakresu programowania w C, C++ i Python, Internetu Rzeczy, Cyberbezpieczeństwa, podstaw IT czy sieci komputerowych.


Jesteśmy oficjalnym partnerem Cisco Systems z uprawnieniami do obsługi Cisco Networking Academy (NetAcad).
 
W naszych szeregach znajdują się doświadczeni instruktorzy, którzy intensywnie w latach 2006-2015 prowadzili w różnych specjalizacjach zajęcia z obszaru CCNA i CCNP zarówno dla studentów jak i innych instruktorów oraz posiadają do tego stosowne uprawnienia. O ile dziś robią to już sporadycznie, to na pewno lepiej będą potrafili zrozumieć Wasze potrzeby oraz problemy, a następnie je odpowiednio zaadresować. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko dostarczyć potrzebny dla Akademii Cisco sprzęt i oprzyrządowanie, ale też praktycznie doradzić. 
 
 
Potrafimy pomóc zarówno w trakcie uruchamiania Akademii Cisco, jak i przy jej modernizacji. Nasza pomoc nie zamyka się na dostawie sprzętu Cisco Systems. Podchodzimy do wszystkiego kompleksowo, także chętnie zaadresujemy wszelkie inne potrzeby.
 
Cisco Systems udostępnia dla Akademii Cisco specjalne zestawy sprzętu w bardzo przystępnych cenach. Zestawy te zmieniają się co jakiś czas. Napisz do nas, a prześlemy aktualną listę i pomożemy przy wyborze.
 
Nie prowadzimy Akademii Cisco, ani nie prowadzimy szkoleń dla studentów, więc nie jesteśmy Twoją konkurencją. Nasze szkolenia ukierunkowane są tylko na instruktorów, nauczycieli akademickich oraz specjalistów branży IT.

Zainteresowanych uruchomieniem Akademii Cisco lub zakupem do niej sprzętu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Tworzymy także dodatkowe bezpłatne materiały dla instruktorów i studentów Akademii Cisco. Dostępne są w górnej zakładce MATERIAŁY. Ilość tych materiałów co jakiś czas rośnie, dlatego zapraszamy do śledzenia naszej strony webowej lub śledzenia nas na mediach społecznościowych Facebook i LinkedIn.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.