WEBINARY NA ŻĄDANIE
 

Dziś nie ma biznesu bez technologii i rozwiązań IT. Z drugiej strony, czas potrzebny na poznanie wielu z nich jest po prostu niedostępny. Dlatego zapraszamy do naszych webinarów, gdzie w kilkadziesiąt minut streszczamy wiele godzin, a często nawet dni naszej pracy, żmudnych testów, weryfikacji i wielu popełnionych błędów.Wybór niewłaściwego rozwiązania to często nie tylko strata cennego czasu i dostępnych środków. Często niesie on za sobą szereg ograniczeń, a czasem nawet incydentów bezpieczeństwa. To co wybierzemy dziś, zwykle będzie z nami nawet 5-10 lat. Zdaj się na nasze doświadczenie i skorzystaj z naszej wiedzy, jeszcze przed wyborem rozwiązania.

Aktualnie dostępne webinary:

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszych webinarach na żądanie. Wszelkie rejestracje są rozpatrywane w godzinach od 7:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt i dni wolnych od pracy. Po zatwierdzeniu rejestracji otrzymają Państwo dostęp do wybranego webinaru, z którego będzie można skorzystać o dowolnej porze.

Transfer wiedzy to jeden z kluczowych filarów dobrze funkcjonującego zespołu IT! 


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.