DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ
 
Dużą część szkoleń, spotkań, warsztatów i materiałów, organizujemy i opracowujemy w ramach naszej inicjatywy wspierania branży IT. Chcemy, aby dzisiejsze systemy IT stawały się coraz lepsze. Do tego potrzebni są ludzie, którzy rozumieją jak działają używane w nich rozwiązania, mechanizmy, protokoły i technologie.
 
Każda nieużywana wiedza ucieka, stąd dla uczestników naszych szkoleń realizujemy wiele darmowych warsztatów, spotkań, a czasem nawet szkoleń, których zadaniem jest zdobywanie i utrwalania zdobytej wcześniej wiedzy. Do utrzymania wiedzy potrzebne są wyzwania, a tego u nas nie brakuje. W naszej sali szkoleniowej można swobodnie sprawdzać działanie poznanych mechanizmów, protokołów, technologii, a także symulować różne awarie, na co nie można pozwolić sobie w żadnym produkcyjnie działającym systemie IT. 
 
Realizujemy autorskie szkolenia IT, które swoją tematyką obejmują rozwiązania OpenSource, GNU/Linux, RedHat i Cisco Systems oraz technologie i protokoły opisywane w dokumentach IEEE 802, IETF RFC i ISO.


Dlaczego nie prowadzimy obecnie szkoleń, które przygotowują do uzyskania certyfikatów?

Po kilku latach prowadzenia takich szkoleń doszliśmy do wniosku, że za bardzo skupiają się one na przygotowaniu uczestnika do zdania egzaminu. Pozostawia to za sobą wiele niedomówień i braków w wiedzy, jaką posiada potem personel IT. Z kolei personel IT uważa, iż otrzymał komplet wiedzy w danym zakresie, co nie jest prawdziwe i skutkuje to często tworzeniem nienajlepszych konfiguracji. Jeżeli potrzebujesz uzyskać certyfikat, to polecamy drogę poprzez kilka szkoleń omawiających dogłębnie wymagane na egzaminie zagadnienia, technologie i protokoły, a następnie zakupienie książki do egzaminu, która naprowadzi na to, co powinno się zaznaczać w jego trakcie.

Nie zależy nam na tworzeniu większej ilości "choinek" z certyfikatami, których wiedza zamyka się na tym, że trzeba wpisać takie, a nie inne polecenie. Zależy nam na tym, aby nasi uczestnicy rozumieli co robią i jak to działa. Jest to niezbędne w dzisiejszych czasach, kiedy wymagania stawiane systemom IT, a co za tym idzie działom IT, ciągle tylko rosną - wszystko ma być lepiej, szybciej, bezpieczniej i co najważniejsze, na już. Aby temu sprostać, dział IT potrzebuje odpowiedniego miejsca do zabawy, gdzie może nie tylko zdobywać nową wiedzę, ale też utrwalać tą już zdobytą. Gdzie może zasymulować różne scenariusze, zanim zostaną one wdrożone w produkcyjnym systemie IT.

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Jeżeli nie widzisz szkolenia o interesującej Cię tematyce, napisz. 


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.