SIEĆ NA KAŻDY EVENT
 
Budujemy także tymczasowe sieci na wydarzenia, które odbywają się w przestrzeniach zadaszonych i jego pobliżu. Najczęściej są to tereny kin, zamków, restauracji, pubów, galerii, hoteli, muzeów, starych fabryk, sal lub uczelni.
 
Sieć w trakcie kilkudniowego wydarzenia może:
  • być stabilna, szybka, bezpieczna,
  • umożliwiać płynny roaming na całym obszarze eventu,
  • obsługiwać setki, a nawet tysiące jednocześnie podłączonych urządzeń,
  • obsługiwać kilka niezależnych łącz z szybkim dostępem do sieci Internet,
  • posiadać spersonalizowaną stroną logowania ze współdzielonym kluczem lub indywidualnym loginem i hasłem,
  • realizować równolegle inne zadania, jak streaming obrazku, wymiana danych pomiędzy wskazanymi elementami infrastruktury organizatora, a także obsługiwać ankiety, gry i konkursy przeprowadzane za pośrednictwem sieci.

Jest możliwe, dzięki naszemu doświadczeniu oraz sprzętowi lidera rozwiązań sieciowych, firmy Cisco Systems.

 

Dostęp do sprawnie działającej sieci podczas eventu, jest jednym z coraz częściej ocenianych elementów. Ludzie potrzebują dzielić się informacjami, komunikować się i pracować w trakcie trwania eventu. Sieć w trakcie eventu, to także więcej możliwości dla organizatora i sponsorów.

Działająca w obszarze eventu macierzysta sieć, bardzo często jest niewystarczająca i nie radzi sobie z obsługą więcej niż 15-30 jednocześnie podłączonych urządzeń. Ponadto, nie pokrywa ona często swoim zasięgiem całego obszaru wydarzenia i brak w niej funkcji roamingu.

Z tak dużym zagęszczeniem osób w niewielkim obszarze nie radzą sobie stacje bazowe BTS sieci komórkowej (niska prędkość), a wykorzystywanie ich do transmisji danych szybciej zużywa baterie urządzeń uczestników. To wszystko jest powodem dla którego coraz częściej na czas trwania eventu budowane są tymczasowe sieci.

Łatwy i szybkie dostęp do sieci w obszarze Twojego eventu zwiększa zadowolenie uczestników i prestiż wydarzenia.


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.