Red Hat Learning Subscription
 

Wypełnij luki w umiejętnościach i staw czoła nowym wyzwaniom biznesowym, korzystając z nieograniczonego dostępu do wszechstronnego programu nauczania Red Hat. Popraw wydajność i kompetencje swojego zespołu! Ich kompetencje, to większa produktywność, szybsze rozwiązywanie problemów i mniej przestojów.Red Hat Learning Subscription to ponad 50-kursów z różnych technologii i rozwiązań świata Open Source. Dotyczą one m.in. bezpieczeństwa, podstaw, jak i zaawansowanych zagadnień z systemu GNU/Linux, konfiguracji i obsługi różnych usług, wirtualizacji, automatyzacji, konteneryzacji, a nawet rozwiązań SDS (Software Defined Storage).

W ramach programu otrzymujemy dostęp do nagrań wideo, skryptów, artykułów, ćwiczeń oraz laboratorium, w którym można zrealizować wszystkie ćwiczenia. W ten sposób dostajemy pełne środowisko szkoleniowe, w którym jesteśmy w stanie nie tylko zdobyć odpowiednią wiedzę, ale co najważniejsze, sprawdzić ją praktycznie i utrwalić.

Technologia ciągle się zmienia i ewoluuje, dlatego warto być na bieżąco i posiadać aktywną subskrypcję Red Hat Learning Subscription. W ramach rocznego dostępu, w zależności od wybranej subskrypcji otrzymujemy:

  • BASIC - dostęp 24/7 do wszystkich kursów, 400 godzin do wykorzystania w laboratorium Red Hat i możliwość pobrania do 10 dowolnych skryptów.
  • STANDARD - zawiera BASIC oraz dodatkowe 5 egzaminów Red Hat, dostęp do konsultacji z ekspertami oraz bonusowe nagrania ekspertów z różnych technologii.
  • DEVELOPER - dostęp 24/7, ograniczony zbiór kursów dla deweloperów z m.in. zakresu Red Hat OpenShift, Containers, Kubernetes, Red Hat Middleware, Red Hat Fuse, Microservices, JavaTM EE, Apache Camel, Red Hat Decision Manager, Red Hat Process Automation Manager, podejście do 3 egzaminów Red Hat, 100 godzin do wykorzystania w laboratorium Red Hat i możliwość pobrania do 10 dowolnych skryptów.

Wszystkie subskrypcje można zakupić w formie indywidualnej dla pojedynczych osób lub w formie kontraktu Enterprise dla minimum 100 pracowników. Zainteresowanych ich nabyciem zapraszamy do bezpośredniego This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Ucz się we własnym tempie z Red Hat! Wszystkie materiały dostępne są 24/7, a laboratoria uruchamiane na żądanie o dowolnej porze, wewnątrz platformy chmurowej Red Hat.

Uczestnictwo w danym kursie jest potwierdzane stosownym certyfikatem, który można samodzielnie wygenerować po ukończeniu minimum 85% kursu.

Popraw wydajność i kompetencje swojego zespołu! Ich kompetencje, to większa produktywność, szybsze rozwiązywanie problemów, mniej przestojów oraz większa liczba obsługiwanych aplikacji i serwerów. 


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.