Open Source
 
Wykorzystanie dobrze znanych i popularnych produktów o otwartym kodzie (ang. Open Source) przekłada się na większą pewność oraz bezpieczeństwo całego środowiska informatycznego i jego danych. W przypadku niszowych i mało znanych rozwiązań o otwartym kodzie, rozwiązań o zamkniętym kodzie czy usług chmur publicznych aspekty te bywają często kwestionowane.
 
 
W rozwiązaniach o otwartym kodzie o wiele łatwiej można wykryć śledzące nas, czy wykradające nasze dane komponenty. Dlatego wykorzystanie popularnych i sprawdzonych rozwiązań Open Source minimalizuje ryzyko wycieku danych oraz przekłada się na większą pewność naszego środowiska biznesowego.

Wspieraj Open Source z nami! Jesteśmy partnerem handlowym wielu producentów rozwiązań o otwartym kodzie. Zainteresowanych komercyjnymi wersjami ich produktów zapraszamy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Z duchem Open Source idzie większa swoboda, wolność, więcej możliwości oraz całe społeczeństwo ukierunkowane na pracę dla wspólnego dobra. To dzięki Open Source możemy korzystać z bardzo dużej ilości oprogramowania całkowicie za darmo i też w większości właśnie na takim oprogramowaniu opiera swoje działanie sieć Internet.


Darmowy Open Source zapewnia dobry start mniejszych organizacjom. Średnie oraz większe przykładają większą wagę do stabilności, zgodności i bezpieczeństwa, co stara się zapewnić w swoich produktach Red Hat czy też inni producenci, w ramach komercyjnych wersji ich produktów.

Dla przykładu, zanim produkty Red Hat ukażą się na rynku, są dodatkowo testowane, utwardzane, certyfikowane oraz usprawniane. Ponadto, Red Hat zapewnia dla nich wsparcie techniczne na bardzo wysokim poziomie. Dotyczy to także szybkiego dostarczania łatek na podatności oraz publikowania stosownych zaleceń bezpieczeństwa.

Aby Open Source mógł się tak dalej prężnie rozwijać, musi być wspierany i finansowany przez takie firmy jak Red Hat, które nie tylko aktywnie tworzą otwarte oprogramowanie, ale i ciągle wspierają wiele społeczności i grup Open Source. To między innymi dzięki nim, ponad milion deweloperów usprawnia i dba o bezpieczeństwo wielu dostępnych za darmo produktów, wśród których jest także jądro systemu, czyli tak zwany Linux Kernel.


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.