ONLYOFFICE Enterprise
 
ONLYOFFICE Enterprise jest pakietem biurowym do wspólnej pracy na plikach online. Jego rozwojem zajmuje się firma Ascensio System SIA. Celem pakietu jest udostępnienie funkcjonalności podobnych do tych, jakie oferuje Google Docs czy Microsoft Office 365. Obsługuje zarówno formaty Open Dokument Format (.odt, .odp, .ods), jak i OOXML z Microsoft Office (.doc, .docx, .ppt, .pptx, .xls, .xlsx). Jest to produkt o otwartym kodzie (ang. Open Source), który bardzo dobrze integruje się z platformą NextCloud Enterprise.
 
 
Oprócz pakietu chmurowego, Ascensio System SIA udostępnia także pakiet biurowy ONLYOFFICE Desktop Editors do lokalnej pracy na dokumentach komputera i aplikację ONLYOFFICE Documents dla urządzeń mobilnych.

Sprzedajemy produkty Ascensio System SIA na rynku polskim, stąd za naszym pośrednictwem można zakupić pakiet ONLYOFFICE Enterprise. Jesteśmy także w stanie pomóc w jego wdrożeniu i obsłudze. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Do ciekawszych funkcji ONLYOFFICE Enterprise należy sprawdzanie pisowni, wbudowany komunikator, możliwość pracy wielu osób w tym samym czasie na tym samym dokumencie tekstowym, arkuszu kalkulacyjnym czy prezentacji, możliwość wstawiania komentarzy i odpowiedzi oraz śledzenie zmian.
  

Większość operacji w ONLYOFFICE Enterprise realizowanych jest na urządzeniu końcowym w przeglądarce, stąd pakiet ten bardziej wykorzystuje zasoby urządzenia końcowego, niż serwera. Sprawia to, że serwer jest w stanie obsługiwać równolegle większą ilość użytkowników, a w miejscach gdzie sieć nie jest szybka, użytkownik ma zwykle wrażenie, że pakiet biurowy działa szybciej. Niemniej, jest to kosztem zasobów jego komputera.
 
Ascensio System SIA stworzył ONLYOFFICE Enterprise od zera, starając się by był on jak najbardziej kompatybilny z pakietem Microsoft Office. Produkt ten ukierunkowany jest w stronę przedsiębiorstw, instytucji rządowych i sektora edukacji. Ponadto, Ascensio System SIA zapewnia profesjonalne wsparcie dla swoich produktów.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.