OCHRONA ZASOBÓW SIECI
 
Zagrożenia docierają w ruchu zezwolonym przez statyczne polityki. Firewall z obsługą polityk dla stosu TCP/IP, czy NGFW z dodatkowym filtrowaniem URL, aplikacji (ApplicationID i OpenAppID) oraz użyciem informacji o grupie użytkownika, czy stanu/podatności jego urządzenia to dziś za mało. Threat Centric Firewall dodatkowo potrafi aktywnie analizować zachowanie zezwolonego ruchu z użyciem IPS i AMP oraz realizować dynamiczną i statyczną analizę plików, a także korelować te informacje z tym co dzieje się w sieci Internet oraz na urządzeniach końcowych. Wyścig ciągle trwa i ciągle pojawiają się nowe podatności i metody ich zwalczania. Dlatego proponujemy rozwiązanie, które potrafi monitorować i blokować także pliki, które wcześniej zostały uznane za niegroźne. Pozwalają to oszacować skalę problemu i usunąć skutki powstałych incydentów
 
Więcej na temat proponowanego przez nas rozwiązania dostępne jest TUTAJ.
 
 
Żadne rozwiązanie nie jest w 100% najlepsze dla każdego, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt. Pozwoli nam to lepiej zaadresować odpowiednie produkty do postawionych wymagań i ograniczeń.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.