WSPOMAGAMY DZIAŁY IT
 

Nasz model kooperacji zakłada istnienie lokalnego działu informatycznego. Jesteśmy po to, aby go wspomagać, a nie całkiem zastąpić. Dzięki kooperacji z nami da się zrobić więcej, jednocześnie realizując wszystkie zadania na bieżąco. Zawsze pojawia się coś ekstra i bez zapowiedzi, a też często trzeba to zrobić na już, gdzie możemy pomóc.

Współpraca z nami jest wygodna i korzystna. W ramach jednej opłaty abonamentowej realizujemy obsługę wszystkich zakupowanych i wdrażanych przez nas produktów. Zakup kolejnego rozwiązania nie zwiększa ceny abonamentu, ani nie wymaga podpisywania żadnych dodatkowych umów czy aneksów. Wszystko co robimy trafia do raportu, do którego na bieżąco klient ma dostęp. Lubimy jak jest prosto i przejrzyście.

Chcesz poznać szczegóły? This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., a przygotujemy ofertę cenową wraz ze wzorem umowy.

Pomagamy także w usprawnianiu tego co już jest i obsłudze rozwiązań nie zakupionych przez nas. Na początku współpracy zapoznajemy się z aktualną infrastrukturą. Wspólnie określamy co może zostać i możemy obsługiwać już docelowo, a co tylko do pewnego czasu, tak aby dać sobie czas na przebudowy i zmiany. Nie chcemy obsługiwać czegoś, co u podstaw zostało źle zaprojektowane czy zbudowane. Ale jeżeli tak jest, to staramy się pomóc w przebudowie i doprowadzeniu tego do rozsądnego działania.

Przy ważnych decyzjach warto rozważyć zdanie czy punkt widzenia innych. My mamy styczność z dziesiątkami różnych infrastruktur informatycznych, gdzie nie tylko znajdują się pozycjonowane przez nas rozwiązania. Często obsługujemy także inne. Widzimy co się sprawdza, a co nie. Stykamy się też z dużą ilością scenariuszy i przeróżnych wymagań, stąd potrafimy również dużo przewidzieć oraz zaprojektować i rozplanować pewne rzeczy tak, aby dalsza administracja, utrzymanie i rozbudowa była łatwiejsza.

Najlepiej sprawdzamy się w tym co robimy na codzień, i to właśnie w tym możemy odciążyć czy wspomóc lokalne działy informatyczne. Nasza kooperacja najlepiej się sprawdza, kiedy to my wdrażamy dane rozwiązanie, tworzymy do niego dokumentacje i spersonalizowane instrukcje, a następnie jego obsługa i administracja realizowana jest już wspólnie. W ten sposób lokalny dział informatyczny nie jest uzależniony od nas i może też samodzielnie wprowadzać zmiany, a też w razie jego niedostępności czasowej możemy przejąć te zadania.


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.