SIECI i KOMUNIKACJA - produkty, technologie i rozwiązania
 
W miejscu tym znajdują się różne produkty oraz rozwiązania powiązane z sieciami i technologiami do komunikacji, które przeznaczone są do zastosowań w różnej wielkości firmach, przedsiębiorstwach, organizacjach czy uczelniach.
 
Coraz więcej organizacji szuka kompletnych rozwiązań, które nie tylko zaadresują bieżące wyzwania i trudności, ale też wspomogą i przyśpieszą dalszy rozwój ich biznesu. Nie interesuje ich zakup produktu, czyli konkretnej macierzy, przełącznika czy systemu operacyjnego. Interesuje ich całościowe rozwiązanie, często składające się z wielu elementów, które razem spełniają postawione wymagania. Zdaj się na nasze doświadczenie i This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
 
 
Po zebraniu wymagań, staramy się dobrać najlepsze oprogramowanie i sprzęt, a następnie uzyskać specjalny rabat u producenta danego rozwiązania. Jeżeli już wiesz co potrzebujesz i po prostu chcesz zamówić oprogramowanie i sprzęt, także możemy pomóc. Napisz do nas, a postaramy się uzyskać specjalne ceny. 

Działy IT mają coraz mniej czasu na samodzielne sprawdzanie i testowanie kompatybilności wielu różnych rozwiązań, która często zależna jest od wybranej platformy, oprogramowania, licencji i może zmieniać się w czasie. Ryzyko pomyłki jest bardzo duże i kosztowne, a czas jaki trzeba na to poświęcić często niedostępny. Dlatego coraz więcej organizacji nie chce nawet próbować nadążać za ciągle zmieniającymi się produktami. Wolą ukierunkować swój czas na to co związane jest bezpośrednio z ich biznesem i przynosi im realny zysk.
 
Opisaliśmy tu zaledwie kilka przykładowych produktów i rozwiązań, niemniej mamy styczność też z innymi. Jeżeli nie możesz znaleźć czegoś dla siebie This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Postaramy się przygotować coś na miarę Twoich wyzwań, co będzie dopasowane do obranego przez Ciebie kierunku.
 


Nie udostępniamy w tym miejscu żadnych cen, gdyż są one indywidualnie rozpatrywane i zależą od dostępnych promocji oraz decyzji producenta. Nie działamy jak typowy sklep, a z drugiej strony oferując sprzęt z legalnego kanału firmy Cisco Systems nie da się od tak podać ceny każdemu. Dlatego, kiedy gdzieś widzisz ceny tych produktów, lepiej sprawdź czy jej oferent jest oficjalnym partnerem. Służy do tego Cisco Partner Locator.

Kupując u nas masz pewność, że produkt jest nowy, pochodzi bezpośrednio od producenta lub od autoryzowanego sprzedawcy, podlega gwarancji i wsparciu technicznemu producenta zgodnie z jego polityką, posiada ważną licencję na oprogramowanie i został zgłoszony do producenta jako sprzedany do określonego klienta.

Niższa cena nie zawsze oznacza lepszy zakup. Szary kanał działa odważnie i coraz łatwiej stać się posiadaczem nielegalnego sprzętu i oprogramowania. Byliśmy już kilkukrotnie świadkami problemów z dokupieniem licencji czy rozszerzeniem oprogramowania do produktów, które nie były zakupowane przez nas, a z dawnym sprzedawcą nie udawało się tego załatwić od miesięcy. Po weryfikacji okazywało się, że produkt zarejestrowany jest na firmę z innego kontynentu, a klient nie ma prawa do korzystania z oprogramowania działającego na kupionym sprzęcie.

Dokonywanie zakupów poza oficjalnym kanałem sprzedaży, to także ryzyko posiadania:

  • nieoryginalnych produktów, które imitują produkty producenta,
  • produktów z nielegalnie zmienionym oprogramowaniem, sprzętem lub numerem seryjnym,
  • uszkodzonych lub skradzionych produktów.

Na rynku można znaleźć produkty tańsze od tych, jakie staramy się pozycjonować. Niemniej, nie wszystko co jest tańsze w początkowym zakupie, wychodzi sumarycznie taniej w całościowym utrzymaniu. Przed wyborem produktów i technologii, warto przemyśleć wizję całego systemu IT. W tym miejscu możesz liczyć na naszą pomoc. 


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.