Storware KODO for Cloud
 
Storware KODO for Cloud jest platformą do obsługi kopii zapasowej danych usługi chmurowej Microsoft Office 365, która działa na bazie systemu GNU/Linux. Umożliwia wykonywanie kopii zapasowej zasobów Onedrive for Business, Exchange Mailbox, Exchange Contacts, Exchange Calendars i SharePoint Online.

Zapewnia ochronę dla danych chmurowych przed przypadkowym usunięciem, nadpisaniem czy wygaśnięciem subskrypcji, a także czającymi się na nie zagrożeniami w postaci m.in. ransomware czy malware. Ochrona ta może być realizowana automatycznie dla każdego nowo założonego konta użytkownika.
 
 


Storware KODO for Cloud wykonuje kopie zapasowe w formie pełnej, jak i przyrostowej. Umożliwia określenie ilości przetrzymywanych wersji wstecz, jak i czasu retencji dla danych w dniach, miesiącach czy nawet latach. Dane gromadzić można lokalnie w środowisku on-premise lub w ramach zasobów innych usług chmurowych. Udostępnia możliwość przywracania danych do chmury i lokalnych środowisk on-premise, a także możliwość migracji danych pomiędzy kontami użytkowników usług chmurowych.

Zainteresowanych zakupem oprogramowania do kopii zapasowej czy opracowaniem całej architektury i strategii odtwarzania środowiska po awarii zapraszamy do This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Do jego ciekawszych funkcji należy m.in. możliwość powiadamiania właściciela danych w trakcie odtwarzania jego danych, wersjonowanie plików i wiadomości e-mail oraz deduplikacja i kompresja.

Storware KODO for Cloud udostępnia bardzo przyjazne WebUI na bazie HTML5 oraz API do integracji z zewnętrznymi systemami. 
Storware jest polską firmą, stąd oferuje również wsparcie w języku polskim.
 

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.