Administracja serwerami GNU/Linux, Microsoft Windows i siecią
 
Od września 2009 zajmujemy się administracją serwerami GNU/Linux, Microsoft Windows i siecią Instytutu Języka Polskiego PAN (Polskiej Akademii Nauk) w Krakowie.
 
Administrację początkowo realizowaliśmy samodzielnie, ujednolicając całe środowisko oraz migrując wszystkie usługi i dane do nowych wersji systemów. Obecnie większość wdrażanych przez nas rzeczy jest dalej obsługiwana przez lokalny personel IT, a nasza pomoc w dalszej obsłudze jest tylko doraźna. Zakres naszej obsługi obejmuje także platformy do wirtualizacji, system telefoniczny, pamięć masową, serwery oraz całą sieć.
  
Otrzymane od Instytutu Języka Polskiego PAN w Krakowie referencje można zobaczyć poniżej.

Wszystkich zainteresowanych budową takich środowisko This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Oprócz dostawy sprzętu i oprogramowania potrafimy doradzić przy jego wyborze, a także kompleksowo je skonfigurować i wdrożyć. Dostarczamy również spersonalizowane instrukcje, które pozwalają na bardzo łatwą i szybką obsługę dostarczonego rozwiązania przez lokalny personel IT.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.