Administracja serwerami GNU/Linux i rozwiązaniami Cisco Systems
 
Od 2008 roku (początkowo jako inna firma) zajmujemy się administracją serwerami GNU/Linux i rozwiązaniami Cisco Systems w Instytucie Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN (Polskiej Akademii Nauk) w Krakowie.
 
Administrację realizujemy w kooperacji z lokalnym działem IT. Wszystkie wdrażane przez nas rozwiązania są dalej obsługiwana przez lokalny personel IT, a nasza pomoc w dalszej obsłudze jest najczęściej tylko doraźna i realizowana tylko w przypadku większych awarii lub zmian.
 
Otrzymane od Instytutu Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN referencje można zobaczyć poniżej.

 
Wszystkich zainteresowanych budową takich środowisko This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Oprócz dostawy sprzętu i oprogramowania potrafimy doradzić przy jego wyborze, a także kompleksowo je skonfigurować i wdrożyć. Dostarczamy również spersonalizowane instrukcje, które pozwalają na bardzo łatwą i szybką obsługę dostarczonego rozwiązania przez lokalny personel IT.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.