Podsumowanie 7-letniej współpracy
 
Podsumowanie wspólnej kooperacji w latach 2011-2018 z Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, w ramach której została ujednolicona cała infrastruktura sieciowa 10 lokalizacji rozmieszczonych w różnych rejonach miasta Kraków i poza nim. Infrastruktura ta obsługuje ponad 2000 użytkowników.
 
Celem kooperacji był rozwój i dalsza rozbudowa zbudowanej w latach 2011-2012 sieci. Została ona tak zbudowana, że do dziś wykorzystywana jest ta sama architektura, która nie wprowadza żadnych ograniczeń i trudności w implementacji nowych usług oraz przyłączaniu nowych oddziałów. Więcej na jej temat można przeczytać TUTAJ.
 
Otrzymane od Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie referencje można zobaczyć poniżej.

Wszystkich zainteresowanych budową takich środowisko This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Oprócz dostawy sprzętu i oprogramowania potrafimy doradzić przy jego wyborze, a także kompleksowo je skonfigurować i wdrożyć. Dostarczamy również spersonalizowane instrukcje, które pozwalają na bardzo łatwą i szybką obsługę dostarczonego rozwiązania przez lokalny personel IT.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.