PRODUKTY JAKIE MOŻNA U NAS KUPIĆ
 
Nie udostępniamy w miejscu tym żadnych cen, gdyż są one zawsze indywidualnie rozpatrywane i zależą od dostępnych promocji oraz decyzji producenta. Nie działamy jak typowy sklep. Każdorazowo po zebraniu wymagań, staramy się dobrać najlepsze oprogramowanie i sprzęt, a następnie uzyskać specjalny rabat u producenta danego rozwiązania. Jeżeli już wiesz co potrzebujesz i po prostu chcesz zamówić oprogramowanie i sprzęt, także możemy pomóc. Napisz do nas, a postaramy się uzyskać specjalne ceny.
 
Stawiamy na to co sprawdzone, solidne, stabilne i bezpieczne. Dlatego koncentrujemy się głównie na sprzedaży produktów i rozwiązań: Cisco Systems, Red Hat, LINBIT, Storware vProtect, VMware, Veeam, F5, Nextcloud, Collabora Productivity i ONLYOFFICE
 
Nie tylko na tym się znamy i nie tylko to sprzedajemy. W naszej ofercie są także produkty: APC, Dell/EMC, NetApp, SuperMicro, Fortinet, Check Point, Palo Alto, Microsoft, Synology, NetCrunch, PRTG, ESET, DCN, Raisecom, Ekinops, Juniper, Huawei i kilku innych producentów. O ile potrafimy je dobrać, sprzedać i nawet skonfigurować, to nie znamy się na nich tak samo biegle, jak na tych wymienionych wyżej. Staramy się być tutaj z klientem szczerzy.
  

Jeżeli potrzebujesz produktu innego producenta, to także jesteśmy w stanie go dostarczyć. Nie kupuj byle gdzie. Kupując u nas masz pewność, że produkt jest nowy, pochodzi bezpośrednio od producenta lub od autoryzowanego sprzedawcy, podlega gwarancji i wsparciu technicznemu producenta zgodnie z jego polityką, posiada ważną licencję na oprogramowanie i został zgłoszony do producenta jako sprzedany do określonego klienta.

Niższa cena nie zawsze oznacza lepszy zakup. Szary kanał działa coraz odważniej i coraz łatwiej stać się posiadaczem nielegalnego sprzętu i oprogramowania. Byliśmy już kilkukrotnie świadkami problemów z dokupieniem licencji czy rozszerzeniem oprogramowania do produktów, które nie były zakupowane przez nas, a ze starym sprzedawcą nie udawało się tego załatwić od kilku miesięcy. Po weryfikacji najczęściej okazywało się, że produkt zarejestrowany jest na firmę z innego kontynentu, a klient nie ma żadnych prawa do korzystania z oprogramowania działającego na zakupionym sprzęcie.

Dokonywanie zakupów poza oficjalnym kanałem sprzedaży, to także ryzyko posiadania:

  • nieoryginalnych produktów, które imitują produkty producenta,
  • produktów z nielegalnie zmienionym oprogramowaniem, sprzętem lub numerem seryjnym,
  • uszkodzonych lub skradzionych produktów.

Na rynku można znaleźć produkty tańsze od tych, jakie staramy się pozycjonować. Niemniej, nie wszystko co jest tańsze w początkowym zakupie, wychodzi sumarycznie taniej w całościowym utrzymaniu. Przed wyborem produktów i technologii, warto przemyśleć wizję całego systemu IT. W tym miejscu możesz liczyć na naszą pomoc. 


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.