CO NAS WYRÓŻNIA

 

"Esse quam videri" - raczej być, niż tylko wydawać się. Stawiamy na efektywność i dobrze wykonaną prace, a nie stwarzanie pozorów.


OTWARTOŚĆ I BEZPOŚREDNIA KOOPERACJA Z INŻYNIERAMI

Nasi inżynierowie nie są zamknięci za ścianą handlowców, kilkupoziomowego helpdesku lub papierków i różnych procedur. Nie urywa się też z nimi kontakt po zamknięciu wdrożenia. Dostajesz do nich bezpośredni kontakt, zatem o wiele łatwiej i szybciej możesz uzyskać dodatkowe informacje lub poprosić o wprowadzenie drobnych modyfikacji. Naszym celem jest sukces klienta. Dlatego stawiamy na wygodną i partnerską kolaborację.
 
 
Inżynierowie myślą inaczej, niż typowi handlowcy. Starają się rozwiązać problem, a nie tylko sprzedać jakieś pudełko. Przed wyborem produktów i uzgodnieniem zakresu prac, masz możliwość prowadzenia wszelkich rozmów i ustaleń bezpośrednio z inżynierem, który potem będzie prace te wykonywał. Podejście takie, daje Ci większą pewność, co do końcowego efektu wdrożenia.

KOMPETENCJE, DOŚWIADCZENIE I PASJA

Technologie rozwijają się i zmieniają coraz szybciej. Często jeden produkt zastępuje inny. Świat IT zmienia się tak szybko, że mało kto za nim nadąża. Do tego dochodzi coraz większa ilość handlowej propagandy i niedomówień. Posiadamy wiedzę, certyfikaty, dyplomy i referencje, które potwierdzają nasze kompetencje. Znamy wiele środowisk i wiele dróg, stąd potrafimy wskazać dobry kierunek.

 

 

Staramy się wybierać z dostępnych na rynku produktów te, których jesteśmy pewni lub wydają się w danym zastosowaniu najlepsze. Dbamy o to, aby były one bezpieczne, stabilne, kooperowały z resztą środowiska IT oraz umożliwiały realizację docelowej wizji całego systemu, nawet jeżeli będzie ona wdrażana etapami.


ZAANGAŻOWANIE W POPRAWĘ ŚRODOWISKA IT

Nasze zaangażowanie w poprawę kompetencji środowiska IT jest najlepszych potwierdzeniem nie tylko naszych kompetencji i doświadczenia, ale także otwartości i skłonności do pomocy, jaką staramy się nieść.
 
 
Organizujemy darmowe warsztaty i szkolenia. Tworzymy także materiały, które udostępniamy na naszej stronie www lub rozdajemy w formie papierowych skryptów, uczestnikom naszych szkoleń. Są nimi nie tylko pracownicy działów IT, ale także nauczycie akademiccy, co sprawia iż propagowana przez nas wiedza zwiększa swój zakres. Nikt nas nie utrzymuje, realizujemy to ze środków, jakie udało nam się zarobić ze sprzedaży sprzętu, oprogramowania oraz świadczonych przez nas usług.

DOBRE WYPOSAŻENIE

Posiadamy dużą ilość sprzętu, który umożliwia nam odtworzenie całej topologii systemu IT lub przynajmniej kilku bardziej newralgicznych elementów całej układanki. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zasymulować prawdziwe środowisko i dokonać prekonfiguracji sprzętu u nas. Sprawdza się to nawet przy dużych, milionowych projektach, gdzie na miejscu wystarczy już tylko przekręcić sprzęt, poprzepinać kabelki i skupić się na weryfikacji oraz ew. głębszej personalizacji lub modyfikacji ustawień. To sprawia, że nie musimy ograniczać się do podstawowej konfiguracji. Bez ryzyka dodatkowych przestojów i opóźnień w projekcie, możemy skonfigurować wiele bardziej zaawansowanych rzeczy, które nie jedna firma woli pominąć.

 

 

 

Realizacja przebudowy nawet całego systemu IT w takim modelu może być naprawdę przyjemna dla obu stron. Wszelkie potencjalne problemy z oprogramowaniem i konfiguracją, możemy wyłapać u siebie. Także testy prawidłowego działania przyjętej architektury, łatwiej jest zrealizować na spokojnie w przygotowanym wcześniej środowisku. Sprzęt ten wykorzystujemy także do realizacji szkoleń, a naszym stałym klientom użyczamy go w nagłych potrzebach.


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.