DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

  

DO GRUPY TEJ MOŻNA JESZCZE DOŁĄCZYĆ.

Zapisz się drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932. 

 

SZKOLENIE TO JEST PŁATNE. 


Informacja o zgłoszeniu powinna zawierać NAZWĘ SZKOLENIA, TERMIN, IMIĘ, NAZWISKO, NAZWĘ FIRMY oraz być wysłana z MAILA FIRMOWEGO. Nie organizujemy szkoleń dla osób prywatnych.


Deep Dive: Advanced LAN Switching

22-23 października 2019 - 2 dni od 9:00 do 15:00 (wtorek, środa) [Kraków]


Advanced LAN Switching, to szkolenie z bardziej złożonych i zaawansowanych protokołów, jakie działają wewnątrz sieci LAN. Będziemy uczyli się agregować połączenia, zmniejszać ilość instancji aktywnych topologii oraz tworzyć sieci o bardzo szybkim czasie zbieżności. 

Jakiś czas temu modnymi tematami były protokoły ringowe (ala REP - Resilient Ethernet Protocol), które stosowane są głównie w sieciach dostawców usługi internetowej. Obecnie dość modne są tematy związane z SPB (Shortest Path Bridging), TRILL oraz FabricPath, które dotyczą bardziej środowisk Data Center i bardzo dużych sieci.

My schodzimy tutaj bardziej na ziemię, poruszając tematy rozwiązań, jakie stosuje się w typowych sieciach kampusowych, sieciach LAN przedsiębiorstw, uczelni oraz małych, średnich i dużych firm. Jeżeli nie budujesz sieci operatorskiej lub dużego Data Center, to te tematy są jak najbardziej dla Ciebie: 

  • RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol)
  • MSTP (Multiple Spanning Tree Protocol)
  • VTPv3 (VLAN Trunking Protocol)
  • EtherChannel/LACP/PAgP

Szkolenie to dopełnia swoim zakresem tematykę przełączania w sieci LAN, która omawiana była w modułach od I do VII naszych autorskich szkoleń z sieci komputerowych. Najlepiej udać się na nie, zaraz po skończeniu modułu, jaki omawia tematykę DTP, VTPv1, VTPv2 oraz optymalizacji STP.


Szkolenie płatne 3200 PLN NETTO od osoby. W cenie zawarty jest ciepły posiłek, poczęstunek i wydruk części teoretycznej materiałów. Zajęcia mogą wydłużyć się o 1-2 godziny, w zależności od tempa pracy uczestników.


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.