DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

  

DO GRUPY TEJ MOŻNA JESZCZE DOŁĄCZYĆ.

Zapisz się drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932. 

 

SZKOLENIE TO JEST PŁATNE. 


Informacja o zgłoszeniu powinna zawierać NAZWĘ SZKOLENIA, TERMIN, IMIĘ, NAZWISKO, NAZWĘ FIRMY oraz być wysłana z MAILA FIRMOWEGO. Nie organizujemy szkoleń dla osób prywatnych.


Deep Dive: LAN Switch Security (IPv4)

15-16 października - 2 dni od 9:00 do 16:00 (wtorek, środa) [Kraków]


Będziemy mówić o tym, jak z perspektywy sieci LAN chronić przesyłane informacje, zapobiegać atakom umożliwiającym przechwytywanie ruchu oraz unieruchomienia usług. 

Szkolenie swoim zakresem obejmuje omówienie wybranych ataków na sieć LAN oraz mechanizmów, które służą do jej ochrony. Zapoznamy się problematyką ich wdrożenia w nowych sieciach oraz praktyczną konfiguracją, tak aby budowana sieć była bezpieczna, nie traciła na funkcjonalności i nie prowadziła do powstawania dodatkowych błędów na dołączanych do niej urządzeniach.

Bezpieczeństwo i stabilność nie jest magicznym pudełkiem, które można kupić i wstawić do firmy. To nieustanne usprawnianie, rzetelność, precyzja i dbanie o szczegóły. To wiele różnych warstw, na które trzeba spojrzeć i niezależnie i w sposób korelacyjny. Jedną z warstw zajmiemy się na tym szkoleniu, gdzie omówimy i zajmiemy się problematyką, praktyczną konfiguracją i implementacją:

  • Wybrane ataki w sieci LAN
  • Port Security
  • IP DHCP Snooping
  • IP Source Guard
  • IP Device Tracking
  • Dynamic ARP Inspection

Szkolenie płatne 3200 PLN NETTO od osoby. W cenie zawarty jest ciepły posiłek, poczęstunek i wydruk części teoretycznej materiałów. Zajęcia mogą wydłużyć się o 1-2 godziny, w zależności od tempa pracy uczestników.


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.