Storware FlyCoat
 
Storware FlyCoat dostarcza szereg użytecznych funkcji do obsługi kopii zapasowych oraz bardzo funkcjonalny i intuicyjny interfejs do zarządzania, analizy i rozwiązywania problemów. Działa na bazie IBM Spectrum Protect, stąd może być wdrażany w całości jako jednolite i dedykowane rozwiązanie lub nakładka do istniejącego rozwiązania IBM Spectrum Protect. W tym drugim przypadku usprawnia oraz podnosi efektywność całego procesu obsługi i zarządzania kopią zapasową środowiska, które wykorzystuje już do tego celu IBM Spectrum Protect.
 


Pozycjonowany jest do obsługi kopii zapasowych serwerów bare-metal z systemami Microsoft Windows, GNU/Linux (x86, x86_64, System Z, Power), IBM AIX, Apple Mac OS, Oracle Solaris i HP-UX, maszyn wirtualnych z systemów do wirtualizacji VMware vSphere i Microsoft Hyper-V, danych serwerów aplikacyjnych do kooperacji oraz pracy grupowej Microsoft Exchange i IBM Lotus Domino, danych systemów ERP na bazie oprogramowania SAP oraz baz danych DB2, Oracle, Microsoft SQL (MSSQL) i MySQL.

Zainteresowanych zakupem oprogramowania do kopii zapasowej czy opracowaniem całej architektury i strategii odtwarzania środowiska po awarii zapraszamy do This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Storware FlyCoat bardzo dobrze integruje się z Storware vProtect, dając możliwość wykonywania kopii zapasowych z otwartych środowisk do wirtualizacji, jak m.in. Red Hat Virtualization, czy KVM. Oczywiście, wtedy całe zarządzanie można realizować zarówno poprzez interfejs Storware FlyCoat, jak i interfejs Storware vProrect.
Dodatkowo, Storware FlyCoat obsługuje m.in. bardzo dużo funkcji raportowania i alertowania, pełne i przyrostowe kopie zapasowe, procedury przywracania środowiska do działania po awarii, wbudowaną replikację danych na dodatkowe serwery i obsługę napędów taśmowych, retencję danych na bazie czasu i ilości wersji, deduplikację i kompresję oraz integrację z LDAP czy Microsoft AD (Active Directory).
 
Storware jest polską firmą, stąd oferuje również wsparcie w języku polskim.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.