DZISIEJSZE SYSTEMY IT
 

O ile każdy system IT jest trochę inny, to wszystkie dotyka coraz większa złożoność, większa ilość aplikacji i poufnych danych, a także usług wymagających większej niezawodności. Też pojawia się coraz więcej wymagań co do odpowiedniej jakości działania usług i ich bezpieczeństwa. Coraz szybciej też wszystko się rozwija, co sprawia, że zmieniają się stosowane rozwiązania. 

Typowy informatyk "od wszystkiego" zwykle nie wystarcza. Najczęściej lokalny dział IT lub helpdesk ma czas tylko na to, aby dobrze poznać aplikacje i systemy specyficzne dla branży swojej organizacji. Jest to coś, z czym zmaga się on na co dzień i gdzie trwale rozwija swoje umiejętności.

W każdym systemie IT istnieją elementy uniwersalne i wspólne dla każdej branży. Są nimi urządzenia sieciowe, serwery, systemy macierzowo-dyskowe oraz systemy operacyjne i środowiska wirtualizacyjne, które hostują różne aplikacje. Jest to część, na której my znamy się najlepiej. Integrujemy, wdrażamy, konfigurujemy i obsługujemy te elementy na co dzień. Mamy w tej części większe doświadczenie, co sprawia, że w efekcie możemy zaoferować lepszą jakość wykonanej usługi i szybsze rozwiązanie problemu. Nawet jeśli masz w zespole kogoś, kto jest lepiej obeznany w tych rzeczach, to pojawia się problem jego okresowej niedyspozycyjności oraz ciągłego doszkalania. Zewnętrzna firma doszkala się w swoim zakresie, nie ma urlopu, chorobowego i obsługuje kilka zmian.

Jesteśmy odpowiedzią na ciągle rosnące wymagania dzisiejszego świata. Projektujemy, wdrażamy, administrujemy i zarządzamy systemami IT. Dbamy o ciągły rozwój i bezpieczeństwo środowiska w którym prowadzisz biznes.


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.