Dlaczego my?
 
Jako networkers.pl Sp. z o.o. działamy na rynku od 2009 roku. Niemniej, w naszych szeregach można znaleźć osoby z o wiele dłuższym doświadczeniem w branży IT. Jesteśmy relatywnie niewielką firmą, która w całości bazuje na polskim kapitale. Działamy lokalnie na terenie Polski i też w 100% tutaj odprowadzamy nasze podatki. Kooperacja z nami jest o wiele bardziej przyjazna i łatwa od kooperacji z dużymi firmami czy korporacjami.

Staramy się, aby współpraca z nami była jak najbardziej przejrzysta, prosta i łatwa. Wypracowaliśmy w tym kierunku sprawdzony model kooperacji, który został bardzo dobrze przyjęty przez naszych klientów. Dotyczy on zarówno codziennej obsługi, sprzedaży różnych rozwiązań, jak i wdrożeń.


Wspieramy branżę IT udostępniając dużą ilość materiałów o stosowanych technologiach, protokołach i rozwiązaniach. W naszym zespole można też znaleźć instruktorów, prowadzących z tych zagadnień różnego rodzaju szkolenia.

W ten sposób masz pewność, że kontaktujesz się ze specjalistami, a też masz możliwość spokojnego zapoznania się z proponowaną przez nas technologią czy rozwiązaniem. Wszystko we własnym tempie i bez żadnego pośpiechu. Dla nas najważniejszy jest dobry wybór klienta. To jego sukces jest naszym sukcesem!

Zachęcamy do kooperacji z nami przy realizacji zaawansowanych projektów informatycznych, gdzie potrafimy nie tylko doradzić i dostarczyć potrzebny sprzęt oraz oprogramowanie, ale co najważniejsze, także je wdrożyć i zintegrować z resztą już działających systemów, rozwiązań czy usług.

Nasa kooperacja nie musi kończyć się na zamknięciu projektu. Jak trzeba, to możemy także realizować dalsze wsparcie czy nawet obsługiwać, to co zostało przez nas wdrożone.
 
Zachęcamy do sprawdzenia naszych kompetencji, jak i opinii z obszaru wdrożeń oraz transferu wiedzy.

Jeżeli chcesz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., to jak najbardziej można tego dokonać za naszym pośrednictwem. Nie mamy wprost podanych na stronie cen, jako iż każdorazowo kontaktujemy się bezpośrednio z danym producentem i ustalamy go indywidualnie. Zakupowany przez nas sprzęt i oprogramowanie jest rejestrowany i oficjalnie przypisany w systemie producenta bezpośrednio do klienta końcowego.

Koncentrujemy się na sprzedaży, wdrażaniu, integracji i obsłudze rozwiązań Cisco Systems, IBM, Red Hat, VMware, Veeam, Storware, LINBIT, Nextcloud, ONLYOFFICE i Collabora Productivity. Niemniej za naszym pośrednictwem można też zakupić rozwiązania AdRem Software NetCrunch, Dell/EMC, SuperMicro, Microsoft, ESET i F5.

W systemach IT i centrach danych można też spotkać produkty i rozwiązania innych producentów. Nie boimy się ich, a nasi inżynierowie często mają styczność także i z nimi. Niemniej, o ile potrafimy je obsługiwać czy wdrożyć, to należy pamiętać, iż nie staramy się w nich specjalizować i aktywnie rozwijać.

Stąd przy długofalowej kooperacji zawsze staramy się stopniowo migrować pewne produkty i rozwiązania do jednolitego ekosystemu, w jakim czujemy się najlepiej i są dodatkowo szkoleni nasi inżynierowie.
 
Produkty i rozwiązania z naszego ekosystemu wpasowywaliśmy już w wiele różnych architektur, stąd z nimi czujemy się pewnie i też potrafimy być bardzo elastyczni. Sprawia to, że wykorzystując nasz ekosystem potrafimy zaadresować większość, jak nie wszystkie ze stawianych nam czy docelowej architekturze wymagań.
 
Natomiast jak duża część firm konkurencyjnych, najbardziej lubimy opracowywać nowe architektury w całości od podstaw, odcinając się od tego co stare. Dlatego w tym obszarze także zapraszamy do This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Do tej pory u klientów najczęściej mieliśmy do czynienia z produktami, rozwiązaniami i systemami m.in.: Cisco Systems, IBM, Red Hat, Slackware, Debian, SUSE, Ubuntu, FreeBSD, OpenBSD, Microsoft, VMware, Veeam, Storware, LINBIT, Nextcloud, ONLYOFFICE, Collabora Productivity, AdRem Software NetCrunch, Zabbix, Nagios, NetApp, Dell/EMC, Fujitsu, SuperMicro, ESET, F5, Check Point, Extreme Networks, HPE Aruba, Palo Alto, Fortinet, Huawei, Juniper, Linksys, D-Link, TP-Link, Planet, DCN, MikroTik, APC, EATON, QNAP, Synology oraz oczywiście wieloma różnymi rozwiązaniami ze świata Open Source

W naszym laboratorium mamy dużą ilość sprzętu, który umożliwia nam odtworzenie całej lub częściowej infrastruktury IT klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zasymulować prawdziwe środowisko i dokonać prekonfiguracji u nas. Sprawdza się to nawet przy dużych projektach, gdzie na miejscu wystarczy już tylko przekręcić sprzęt, poprzepinać kabelki i skupić się na weryfikacji oraz głębszej personalizacji i modyfikacji ustawień.
 
W takim modelu większość problemów z oprogramowaniem i konfiguracją, możemy wyłapać i poprawić u nas.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.