Collabora Online
 
Collabora Online jest pakietem biurowym do wspólnej pracy na plikach online. Jego rozwojem zajmuje się firma Collabora Productivity. Celem pakietu jest udostępnienie funkcjonalności podobnych do tych, jakie oferuje Google Docs czy Microsoft Office 365. Obsługuje zarówno formaty Open Dokument Format (.odt, .odp, .ods), jak i OOXML z Microsoft Office (.doc, .docx, .ppt, .pptx, .xls, .xlsx). Jest to produkt o otwartym kodzie (ang. Open Source), który bardzo dobrze integruje się z platformą NextCloud Enterprise.
 
 
Collabora Productivity sprzedaje także pakiet Collabora Office, który dedykowany jest do pracy lokalnej z poziomu komputera lub urządzenia mobilnego.

Sprzedajemy produkty Collabora Productivity na rynku polskim, stąd za naszym pośrednictwem można zakupić zarówno pakiet Collabora Online, jak i Collabora Office. Jesteśmy także w stanie pomóc w ich wdrożeniu i obsłudze. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Do ciekawszych funkcji Collabora Online należy sprawdzanie pisowni, nawet w komórkach arkusza kalkulacyjnego, możliwość pracy wielu osób w tym samym czasie na tym samym dokumencie tekstowym, arkuszu kalkulacyjnym czy prezentacji, możliwość wstawiania komentarzy i odpowiedzi, śledzenie zmian, informacje o innych użytkownikach edytujących ten sam dokument oraz integracja z Microsoft SharePoint.
 

Większość operacji w Collabora Online realizowanych jest na serwerze, stąd pakiet ten obciąża bardziej serwer, niż urządzenie końcowe. Dzięki temu stan urządzenia końcowego ma mniejszy wpływ na pracę przy edycji dokumentów.
 
Collabora Productivity mocno wspiera projekt LibreOffice, na którym bazuje Collabora Online i Collabora Office. W zasadzie, to są one komercyjną wersją LibreOffice, która dodatkowo została utwardzona i dostosowana do potrzeb rynku. Produkt ten ukierunkowany jest w stronę przedsiębiorstw, instytucji rządowych i sektora edukacji. Ponadto, Collabora Productivity zapewnia profesjonalne wsparcie dla swoich produktów.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.