AUTOMATYZACJA SIECI
 
Platforma Red Hat Ansible Automation świetnie nadaje się do automatyzacji zarówno małych, jak dużych sieci. W mniejszych może bezpośrednio łączyć się do urządzeń sieciowych, dostosowując ich stan do zadanych wymagań, a w większych realizować to poprzez dedykowane orkiestratory i kontrolery SDN (Software Defined Network), jak Cisco NSO, Cisco SDN-WANCisco ACI czy Cisco DNA. Powodem wykorzystywania kontrolerów SDN jest nie tylko automatyzacja. Dostarczają one bardzo rozbudowane narzędzia diagnozy, analizy i wizualizacji, czego nie udostępnia Ansible. Dlatego o ile Ansible nie zastąpi takich rozwiązań, to może z nimi kooperować, działając na poziomie wyżej.

Więcej na temat proponowanego przez nas rozwiązania dostępne jest TUTAJ.
 

Żadne rozwiązanie nie jest w 100% najlepsze dla każdego, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt. Pozwoli nam to lepiej zaadresować odpowiednie produkty do postawionych wymagań i ograniczeń.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.